Ik, Esther Hoornweg werk met veel plezier bij de Regionale Instelling Beschermd Wonen in Zuid Kennermerland ( RIBW K/AM). De RIBW zorgt ervoor dat mensen met een psychiatrische achtergrond gewoon in de maatschappij kunnen wonen, uitgaande van hun eigen wensen en mogelijkheden. Onder andere door begeleiding bij het functioneren in de samenleving
Sabine Pompe (22) zegt met haar baan als activiteitenbegeleidster in verpleeghuis De Houttuinen twee vliegen in één klap geslagen te hebben.
Marciel (23) is werkzaam bij OCK het Spalier in Zandvoort. Met haar SPH-diploma op zak begeleidt ze een groep kinderen met gedragsproblemen tussen de 6 en 13 jaar.
Sytze Bruinsma volgde in Alkmaar de opleiding tot verpleegkundige. Omdat hij een paar theorievakken niet voldoende had afgesloten, zocht hij naar een organisatie waar hij én kon werken én zijn opleiding af kon maken. Het werd de Thuiszorg in Beverwijk.
Judith Knollenburg (27) is patiënten-begeleider op de ontslagafdeling van Heliomare. Ze werkte eerst 5 jaar met dementerende ouderen. Op zoek naar een andere uitdaging kwam ze in contact met Heliomare.
Nancy Wijkers werkt bij Nieuw Unicum in Zandvoort. Ze liep er eveneens stage.
Anneclair van Veen (31) zag niets in werken met verstandelijk gehandicapten. Tijdens haar studie moest ze stage lopen in een woonvoorziening. Na drie weken was ze helemaal om.
Joeri Boer (23 jaar) stond eerst achter de bar van de Silverstone Kart Baan. Via een oom belandde hij in de zorg.
In dit gedeelte van de site staan leuke interessante weetjes over de zorgsector.
Tip de redactie! mail ons je suggestie.
Wil jij de hoofdrol in onze nieuwe campagne?
We zijn op zoek naar jongeren die werken en/of leren in de zorg in deze regio en die mee willen werken aan onze nieuwe campagne: 'Stel je eens voor....
Wil jij weten of je geschikt bent voor een baan in de zorg? Doe nu een van onze tests!
Op internet kan je nog meer beroepskeuze testen vinden. Enkele testen hebben wij al voor je uitgezocht.
Op het internet zijn leuke fimpjes gerelateerd aan de zorgsector te vinden.
De sector zorg en welzijn biedt veel carrièreperspectieven. Zoveel dat mensen die geïnteresseerd zijn in een carrière in zorg of welzijn gemakkelijk de weg kwijtraken en een vacature of opleiding kiezen die achteraf minder lijkt te passen
De zorgsector kent hele leuke onderwerpen voor een spreekbeurt of een werkstuk.
Voor het schooljaar 2011 - 2012 zijn in de regio beroepenmarkten voor scholieren. Daarnaast geeft het presentatieteam van Infopunt Zorg veel presentaties op middelbare scholen. Benieuwd waar deze zijn?
De campagne ‘Open Armen’ vergroot bekendheid met het werken in de verpleeg- en verzorgingshuizen, de thuiszorg en de kraamzorg.
Bekijk de vacatures in de regio. Vandaag zijn er meer dan 110 vacatures te zien.
Welke opleidingen zijn er in de zorg?
Klik hier voor informatie over opleidingen in de zorg.
Klik hier voor filmpjes uit de praktijk
Voor werkzoekenden, werkenden of werk-gevers in de zorg.
Registreer nu en maak je eigen zorgprofiel.
Wachtwoord vergeten? Klik hier.